Embossed Stainless Steel, Decorative Stainless Steel, Pvd Stainless Steel - Hermes Steel
 • customer 1

  customer 1
 • customer 2

  customer 2
 • customer 3

  customer 3
 • гравирање

  гравирање
 • PVD COLOUR

  PVD COLOUR
 • полирање

  полирање

Избрана Производи

Како главен дизајнер површина од нерѓосувачки челик во Кина, Foshan Хермес (Hengmei) Челик копродукции, Ltd основана во 2006 година, која се залага за иновации нерѓосувачки челик и квалитет за повеќе од 10 години. Досега имаме развиена во голем интегрирано претпријатие за дизајн, обработка на нерѓосувачки челик материјал е.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !