За нас - Foshan Хермес челик копродукции, ООД

за нас

Како главен дизајнер површина од нерѓосувачки челик во Кина, Foshan Хермес (Hengmei) Челик копродукции, Ltd  основана во 2006 година, која се залага за иновации нерѓосувачки челик и квалитет за повеќе од 10 години. Досега имаме развиена во голем интегрирано претпријатие за дизајн, обработка на нерѓосувачки челик материјал е.

Сега Хермес (Hengmei) Челик имаат добар углед во многу земји.

Индија: Почнавме снабдување во Индија пазарот од 2010 години, сега имаме добар углед во Мумбаи, Мадрас и Делхи, многу корисници преферираат Хермес квалитет.

Блискиот Исток: Со нашите професионални напори продажба тим, сега се собираат се повеќе и повеќе клиенти. Сите клиенти веќе стана пријател на Хермес челик.

Снабдување на многу проекти и фабрики за мебел, проект во аеродром, метро и градење на Архитектура, од не'рѓосувачки челик акционер во Јужна Кореја, Тајланд, Виетнам, Индонезија, Пакистан, Бангладеш, Филипините.

Што ќе правиме сега?

Со цел да се исполнат многу клиенти бара и барање, сега ние се посвети себеси на секое поле каде што се користи од нерѓосувачки челик, нерѓосувачки челик мозаик, од нерѓосувачки челик производи и производство, вклучувајќи партиција, облоги, лифт делови, количка, итн

Зошто да не одберете нас?

- Со повеќе од 10 години искуство во овие области, ние имаме професионални и динамичен тим извоз.

- Нашите месечни обемот на продажба да достигне повеќе од 10.000 тони, а нашите производи се длабоко популарен во земјата и во странство, како и на Блискиот Исток, Југоисточна Азија и Африка, итн

- Со напредна опрема и најнова технологија, ние се познати како модел претпријатие поради одличен стандард за квалитет.

- Завршено систем за контрола на квалитетот, по-продажба поддршка и услуга.

- Прилагодено пребарување е секогаш добредојдени! Бесплатни примероци може да се испраќаат на барање!

Најголемите архитекти и дизајнери од целиот свет изберете Хермес челик како идеален партнер за нивните проекти! Контакт со нас, светла иднината им припаѓа на нас!


WhatsApp Online Chat !