Rreth Nesh - Foshan Hermes Steel Co, Ltd

Rreth nesh

Si një projektuesi Kryeministri sipërfaqe çelik inox në Kinë, Foshan Hermes (Hengmei) Steel Co, Ltd,  themeluar në vitin 2006, e cila përpiqet për risi çelik inox dhe cilësi për më shumë se 10 vjet. Deri tani, ne kemi zhvilluar në një ndërmarrje të madhe të integruar të projektimit materiale çeliku inox-së, të përpunimit.

Tani Hermes (Hengmei) çeliku që ka reputacion të mirë në shumë vende.

Indi: Ne kemi filluar furnizimin në tregun e Indisë që nga vitet 2010. Tani ne jemi të pasur reputacion të mirë në Mumbai, Chennai dhe Delhi, shumë e konsumatorëve preferojnë cilësinë Hermes.

Lindja e Mesme: Me përpjekjet tona profesionale shitja e ekipit, tani jemi duke mbledhur gjithnjë e më shumë konsumatorët. Të gjithë konsumatorët kanë tashmë u bë mik i Hermes çelikut.

Furnizim për shumë projekte dhe fabrika e mobileve, projekt në Aeroport, Metro dhe Building Arkitekturës, Stainless çeliku zotërues aksionesh në Korenë e Jugut, Tailanda, Vietnami, Indonezia, Pakistani, Bangladeshi, Filipinet.

ÇFARË bëjmë tani?

Në mënyrë që të përmbushë shumë të konsumatorëve të kërkesës dhe kërkesës, tani ne viçit për çdo fushë ku çelik inox është përdorur, mozaik çelik, produkteve çelik inox & Fabrication, duke përfshirë ndarje, trims, pjesë ashensor, karrocë, etj

PSE NA ZGJODHET NE?

- Me më shumë se 10 vjet përvojë në këto fusha, ne kemi një ekip profesional dhe dinamik eksportuese.

- vëllimi jonë mujore e shitjes arrin më shumë se 10.000 ton, dhe produktet tona janë shumë të njohura në vend dhe jashtë vendit, si Lindja e Mesme, Azinë Juglindore dhe Afrikë, etj

- Me pajisje të avancuar dhe teknologji të reja, ne kemi qenë të njohur edhe si një ndërmarrje model për shkak të standardit të cilësisë së shkëlqyer.

- Sistemi i kontrollit të cilësisë Kompletuar, pas shitjes mbështetje dhe të shërbimit.

- hetim Customized është mirëpritur gjithmonë! Mostrave falas mund të dërgohen në kërkesë!

Arkitektët më të mëdha dhe projektues të gjithë botën zgjidhni Hermes çelikut si partner ideal për projektet e tyre! Na kontaktoni, një të ardhme të ndritur na takon!