all page

Таван на лифт од не'рѓосувачки челик

врежана плоча од не'рѓосувачки челик

ПЛАВНИЧКИ ЛЕВКИ од не'рѓосувачки челик

ШТО Е ПЛАВНИОТ ЛИФТАР?

Не'рѓосувачки челичен лифт на таванот бара поставување на заеднички таван, кој го украсува целиот ваш простор во убав изглед и создава пријатна околина за вашиот простор.

Предност на производот

Плафон од лифт од не'рѓосувачки челик на Хермес Стил со модерен стил на модели со ласерско сечење и инсталиран со не'рѓосувачки челик, таванот од не'рѓосувачки челик е траен, лесен за чистење.

Сега, сè повеќе хотели, ресторани, домови, плоштади ги користат иновираните тавани од не'рѓосувачки челик со различни дизајни и модели за да ги украсат своите тавани. Всушност, тренд е да се користат материјали од не'рѓосувачки челик, бидејќи тоа може да се направи во различни бои и форми за да се задоволат потребите на различните клиенти.

врежан лист од не'рѓосувачки челик
врежан лист од не'рѓосувачки челик
врежан лист од не'рѓосувачки челик

информација за продуктот

Површина

Таван на лифтот

одделение

201

304

316

430

големина

Прилагодена големина

Боја

Титаниумско злато, розово злато, злато од шампањ, кафе, кафеава, бронза, месинг, црвено вино, виолетова, сафир, ти-црна, дрвена, мермерна, текстура итн.

Форма

Прилагодена форма

Заврши

HL, No.4, 6k / 8k / 10k огледало, вибрации, пескарење, постелнина, офорт, врежана, анти-отпечаток од прст, итн.

дебелина

0,3-3,0мм

Шаблон

Прилагодени дизајни

забелешки

Слободно контактирајте не за нашите дизајни.

Вашиот сопствен дизајн на таванот е добредојден.

Посебни димензии се прифаќаат на барање.

Прилагодено е специфично пресекување на должина, ласерско сечење, свиткување.

Различна шема по ваш избор

Прилагодените обрасци се достапни тука или можете да ги изберете нашите постоечки обрасци

Ако сакате да дознаете повеќе за моделите на нерѓосувачки челик, таван од не'рѓосувачки челик, ве молиме преземете го нашиот каталог на производи

Апликација за производ

нерѓосувачки челик, таван од не'рѓосувачки челик се широко користени во луксузен хотел со таванот на лифт, вила, казино, клуб, ресторан, стан, трговски центар, изложбен салон и сл.

Начини на пакување производи

начин на пакување

заштитна фолија

1. Двослоен или еднослоен.

2. Црно-бел ПЕ филм / ласерски (POLI) филм.

Детали за пакување

1. Завиткајте со водоотпорна хартија.

2. Картон ги затвора сите пакувања на листот.

3. Лентата е порамнета со заштита на работ.

Случај за пакување

Прифатливо е силно дрвено куќиште, метална палета и прилагодена палета.

Ве молиме слободно контактирајте ме за повеќе информации