Çelik inox i stampuar, Çelik inox dekorativ, Çelik inox Pvd - Çeliku Hermes
 • Flamur i fletës prej çeliku inox të stampuar
 • Fletë çeliku inox ashensor
 • Rreshtim i pllakave

Kategoria

Ne jemi te specializuar në fletë dekorative çeliku inox

KUSH JEMI


Ne jemi prodhues profesional të fletëve dekorative

 • Bashkëpunimi i çelikut Foshan Hermdeco., Ltd. , përpunimi si një nga ndërmarrjet e mëdha gjithëpërfshirëse.

Bashkëpunimi i çelikut Foshan Hermdeco., Ltd. , përpunimi si një nga ndërmarrjet e mëdha gjithëpërfshirëse.

Tani, çeliku helmdeco ka një reputacion të mirë në shumë vende.

Lexo më shumë

EKIPI YNË

Ne fokusohemi në shitjet e çelikut prej 20 vjetësh

PSE NA ZGJODHET NE

Na zgjidhni dhe do të keni 6 përparësi

 • Fabrika Hongwang

  Fabrika Hongwang

  Bashkëpunimi i çelikut Foshan Hermdeco., LTD., E themeluar në vitin 2006, i përket grupit hongwang dhe është angazhuar për inovacionin dhe cilësinë e çelikut inox për më shumë se 10 vjet. Aktualisht, kompania

  Llambë Më shumë
 • Pajisje të përparuara të prodhimit

  Pajisje të përparuara të prodhimit

  Fabrika jonë ka pajisjet më të përparuara të prodhimit të çelik inox dekorativ në botë, duke përfshirë: pajisjet e gdhendjes, pajisjet e stampimit, pajisjet e lustrimit të pasqyrave, pajisjet e prerjes me lazer, makinën e lidhjes etj.

  Llambë Më shumë
 • Ekipi efikas i shitjeve

  Ekipi efikas i shitjeve

  Ekipi ynë i shitjeve i pllakës së çelikut dekorativ është më shumë se 30 persona, përvoja më e lartë e shitjeve të çelikut deri në 10 vjet. Si të zgjidhni pllakën dekorative të çelikut, stafi ynë i shitjeve do të japë këshilla profesionale

  Llambë Më shumë
 • Avantazhi i çmimit të produktit

  Avantazhi i çmimit të produktit

  Si një filial i grupit hongwang, ne kemi çmimin më të ulët të materialeve të papërpunuara prej çeliku inox. Nëse zgjidhni çelik hermes, do të keni një hapësirë ​​më të madhe çmimi. Në premisën e ruajtjes së cilësisë së produktit, ne do të ofrojmë çmimin më të ulët në këmbim të besimit të klientëve tek ne.

  Llambë Më shumë
 • Ekip profesional pas shitjes

  Ekip profesional pas shitjes

  Aktualisht, ekipi i kompanisë pas shitjes deri në 20 persona, porositë e klientëve nga porosia në prodhim dhe dorëzim, i gjithë procesi nga shërbimi i ekipit tonë pas shitjes, shërbimi i vështirë çdo klient është ekipi ynë pas shitjes i çelikut hermes nga më fisnikët qëllimi i shërbimit.

  Llambë Më shumë
 • Certifikatat tona

  Certifikatat tona

  Çeliku Hermdeco ka qenë i angazhuar në prodhimin dhe shitjen e pllakave dekorative prej çeliku inox për më shumë se 10 vjet. Certifikatat kumulative të nderit përfshijnë Certifikatën e Vlerësimit të Furnizuesit të lëshuar nga SGS, Alibaba.com Furnizuesi i Vlerësuar dhe Certifikata IOS9001 e lëshuar nga IFA

  Llambë Më shumë

BLOG

Zotëroni informacionin dhe udhëzimet më të fundit të industrisë

Video Hermes Steel

Mësoni më shumë rreth informacionit Hermes Steel përmes videos

Luaj