Врежан не'рѓосувачки челик, украсен не'рѓосувачки челик, Pvd не'рѓосувачки челик - челик Хермес
 • Познат транспарент од не'рѓосувачки челик
 • Лист_ банер од не'рѓосувачки челик со лифт
 • Трим за плочки

Категорија

Ние сме специјализирани за украсни лимови од не'рѓосувачки челик

КОИ СМЕ НИЕ


Ние сме професионални производители на листови од нерѓосувачки челик

 • Foshan Hermdeco co co., LTD., Основана во 2006 година, припаѓа на групацијата Хонгванг и е посветена на иновациите и квалитетот на не'рѓосувачки челик повеќе од 10 години. Во моментов, компанијата се разви во збир на дизајн на материјал од не'рѓосувачки челик , обработка како едно од големите сеопфатни претпријатија.

Foshan Hermdeco co co., LTD., Основана во 2006 година, припаѓа на групацијата Хонгванг и е посветена на иновациите и квалитетот на не'рѓосувачки челик повеќе од 10 години. Во моментов, компанијата се разви во збир на дизајн на материјал од не'рѓосувачки челик , обработка како едно од големите сеопфатни претпријатија.

Сега, челикот „хелмдеко“ има добра репутација во многу земји.

Прочитај повеќе

НАШИОТ ТИМ

Ние се фокусираме на продажба на не'рѓосувачки челик 20 години

ЗОШТО ИЗБЕРЕТЕ НЕ

Изберете нè и ќе имате 6 предности

 • Фабрика Хонгванг

  Фабрика Хонгванг

  Foshan Hermdeco co co., LTD., Основана во 2006 година, припаѓа на групацијата Хонгванг и е посветена на иновациите и квалитетот на не'рѓосувачки челик повеќе од 10 години. Во моментов, компанијата

  Лим повеќе
 • Напредна опрема за производство

  Напредна опрема за производство

  Нашата фабрика има најнапредна опрема за производство на нерѓосувачки челик во светот, вклучувајќи: опрема за офорт, опрема за втиснување, опрема за полирање во огледало, опрема за ласерско сечење, машина за спојување и така натаму

  Лим повеќе
 • Ефикасен тим за продажба

  Ефикасен тим за продажба

  Нашиот тим за продажба на украсни плочи од не'рѓосувачки челик е повеќе од 30 луѓе, највисоко искуство во продажбата на не'рѓосувачки челик до 10 години. Како да изберете декоративна плоча од не'рѓосувачки челик, нашиот продажен персонал ќе даде професионален совет

  Лим повеќе
 • Предност на цената на производот

  Предност на цената на производот

  Како подружница на групата Хонгванг, имаме најниска цена на суровини од не'рѓосувачки челик. Ако изберете хермес челик, ќе имате поголем простор за цени. Во основата на одржување на квалитетот на производот, ние ќе понудиме најниска цена во замена за довербата на клиентите во нас.

  Лим повеќе
 • Професионален тим по продажбата

  Професионален тим по продажбата

  Во моментов, тимот по продажба на компанијата до 20 луѓе, нарачки на клиенти од нарачката до производство и испорака, целиот процес од страна на нашите услуги по продажбата на тимот, тврда услуга секој клиент е наш хермес челик тим по најпродажба услужна цел.

  Лим повеќе
 • Нашите сертификати

  Нашите сертификати

  Челикот Хермдеко се занимава со производство и продажба на украсни плочи од не'рѓосувачки челик повеќе од 10 години. Кумулативните сертификати за чест вклучуваат сертификат за проценка на добавувач издаден од SGS, Alibaba.com проценет добавувач и IOS9001 сертификат издаден од IFA

  Лим повеќе

БЛОГ

Совладајте ги најновите информации и насоки за индустријата

Видео од челик Хермес

Дознајте повеќе за информациите од Хермес Челик преку видео

игра